| Ciupiiiiiiii a întrebat:

Cum pot bloca un numar de Cosmote? Adica sa nu poata sa ma mai sune. e o persoana f enervanta.Si nu am chef sa imi schimb nr doar pentru ca e el mare prost.happy Mersi mult

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Pai poti face asta direct din telefonul tau, umbli la setari-setari apeluri-apeluri respinse-lista si ii bagi numarul acolo. Eu am Samsung si asa fac, poate tu ai alt telefon si difera putin, eu ti-am scris ca sa poti sa iti faci o idee cam pe unde sa umbli. Dupa ce il bagi la respinse, daca incearca sa te mai sune, o sa iti apara, dar o sa iti apara direct ca apel pierdut, nu o sa iti sune telefonul direct. La fel poti face si cu mesajele, insa mesajele nu o sa le mai primesti deloc.

2 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Il poti pune pe lista de "Apeluri respinse" din meniul telefonului sau ai putea sa suni la Relatii cu clientii Cosmote ( 1234 )!

| Roger_Roxana_1970 a răspuns:

E cartela mea