| Username272 a întrebat:

Cum pot sa îmi recuperez pozele de pe whatsapp dintr-o Conversație de pe unde Samsung galaxy j7 Androyd pe un iPhone 7 IOS?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti doar daca ai facut backup pe Samsung inainte sa muti cartela si sa activezi contul pe iPhone.

| Username272 explică (pentru Wr3nch):

Mai exact cum trebuie? Mai explicit, cum activez contul pe iPhone?

| Wr3nch a răspuns (pentru Username272):

Pai nu ti-ai mutat cartela pe iPhone? Descarci aplicatia de pe app store si iti bagi numarul de telefon, primesti mesaj de activare si gata. Daca ai alt numar chiar nu ai cum.

| Username272 explică (pentru Wr3nch):

Ce aplicație? Tot cartela aia ii

| Wr3nch a răspuns (pentru Username272):

Esentialul e: Inainte sa muti cartela ai facut backup? Daca raspunsul e nu, nu ai ce recupera. Uita-te pe telefon, eu stiu ca de obicei salveaza pozele pe care le primesti intr-un folder numit whatsapp, si il vezi in galerie.