| ogeorgem a întrebat:

Cum pot sa recuperez pozele sterse din memoria telefonului Samsung Galaxy S2 Plus?

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Exista o aplicatie pentru gadgeturi cu Android si iOS, EaseUS MobiSaver, care vine atat in versiune gratuita, cat si in versiune pro, scrie zdnet.com.

Aplicatia permite recuperarea SMS-urilor, contactelor, pozelor, videoclipurilor, istoricului WahtsApp sau documentelor. Versiunea Android poate recupera datele de pe dispozitive de la Samsung, LG, HTC, Motorola, Sony si altii. Ambele versiuni sunt usor de folosit. Trebuie doar sa conectezi telefonul la calculator si sa urmezi pasii descrisi.