| Al3xAl3ssandro a întrebat:

Cum pot sa ma uit la videoclipuri luate de pe youtobe pe telefon?
Telefon:Samsung Galaxy Ace

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Le convertesti in format.mp4 sau.avi (la orezolutie potrivita pentru ecranul tau) - poti descarca convertorul video freemake (gratuit)
Sau poti descarca o aplicatie de redat clipuri video din magazin play: mx player. o sa iti mearga si fisiere.flv, adica exact asa cum descarci clipurile de pe youtube, dar daca are rezolutia prea mare, o sa mearga sacadat.
Bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deepinlovewithyou a răspuns:

Pai, de obicei unele videoclip-uri nu au formatul corespunzator telefonului, poate de asta nu merge.
Dar ce rost mai are sa descarci videoclipurile cand le poti viziona pe YouTube?!

| Cosmyn96 a răspuns:

De obicei videoclipurile descarcate de pe youtube sunt in format flv, pentru a-l vedea redat corespunzator pe telefon, trebuie sa fie in format mp4, gasesti foarte usor pe net programe cu care poti sa faci conversiunea.