| Bubulina08 a întrebat:

Cum pot sa-mi iau android pe telefonul meu Samsung wave y young la fleur? El are sistem de operare Bada.

7 răspunsuri:
| YoNuTzB98 a răspuns:

Intra in Samsung Apps si iti iei de acolo

| Mitzac a răspuns:

Samnsung apps sau de la google play mai degraba la google play happy

| LOLA33 a răspuns:

Nu se poate schimba pentru ca tu ai sistemul de operare bada iar android este un alt sistem de operare nu se poate schimba.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti schimba sistemul de operare al telefonului, nu-ti poti schimba sistemul de operare curent cu android.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut, nu iti poti schimba sistemul de operare, daca doresti un telefon cu android iti recomand sa te uiti pe site-ul www.emag.ro

| Bubulina08 explică (pentru LOLA33):

Pai si daca ma duc la ei din magazin de unde l-am luat va putea sa-l schimbe?

| LOLA33 a răspuns (pentru Bubulina08):

Oriunde te.ai duce nu iti va putea schimba sistemul de operare nu ai ce.i face... Daca vrei mai multe aplicatii fa.ti cont pe Samsung apps si poti sa descarci pe telefon aplicatii de acolo.