| Reloader15 a întrebat:

Am telefon SAMSUNG Wave Y Young cu sistem de operare Bada 2.0 Os. Stiti cumva o aplicatie de telefon asemanatoare MagazinPlay / SamsungApps? pentru Bada?

2 răspunsuri:
| SkyHunter232 a răspuns:

Ar exista un program.Se numeste Black Market.Este foarte asemanator cu MagazinPlay doar ca toate aplicatile care sunt cu bani nu te mai costa nimic.Eu am Samsung Galaxy Gio cu android 2.3.3 si mi-am downloadat o gramada de jocuri full de pe BlackMarket pe gratis.Incearcal! Succes.

| Reloader15 explică (pentru SkyHunter232):

Eu am BADA Os 2.0 nu Android straight face