| untipoarecare a întrebat:

Cum pot sa redirectionez apelurile de pe un telefon fix pe unul mobil?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In general nu poti, tu de unu singur nu poti, eventual daca suni la provider sa ii intrebi, desi cred ca iti va da acelasi raspuns

| horia2012 a răspuns:

- De regula se face din telefonul fix, daca e unul mai complex, are mai multe functii printre care si redirijare apel. Trebuie sa te uiti in cartea tehnica. Daca nu, suna la cei de la care ai telefonul fix si intreabai.