| NowForYou000 a întrebat:

Azi am primit un mesaj de la Vodafone in care imi spuneau ca imi vor deconecta nr de telefon. Iar pe nr acesta pe care îl acum trebuie sa primesc un apel foarte, foarte important. Intrebarea mea este : daca redirectionez apelurile pe un nr nou tot Vodafone, va merge? Daca de exemplu azi redirectionez apelurile, iar maine imi blochează cartela SIM, mai pot primi apeluri pe nr cel nou?

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Evident ca nu. Tu nu vei mai fi client iar numarul nu va mai fi activ. Redirectionarea apelurilor este un serviciu pentru clienti cu numar activ.