| Gaman_Alex_1974 a întrebat:

caut si eu se redirectionez apelurile de pe un telefon am inteles ca exista anumite coduri... sau poate o aplicatie ceva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rax a răspuns:

Un cod pe care il folosesc si eu e **61*nr unde vrei sa redirectionezi**nr de secunde de cind sa se redirectioneze# ( nu uita sa tastezi exact stelutele si diezul). pentru a reveni sa nu se mai redirectioneze am pierdut acel cod, dar poti reveni umblind la retarile din telefon de la redirectionare apeluri