| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scot numerele din agenda de pe un telefon Samsung(pe sina) caruia nu ii mai merge display'ul?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Conecteaza-l la pc si intrii in meniul telefonului din pc.

| ywar a răspuns:

Samsung are un program specific si se numeste Samsung kies. Acest soft te ajuta sa extragi din telefon sau sa editezi contacte din telefon, mesaje etc. Conectezi cablul la telefon siar mai fi o problema... depinde cum era setat...
De obicei te intreaba: stocare in masa (usb mass storage) sau Samsung kies dar la tine displayul nu merge. Spera ca o sa il vada ca pe un disc cu date.
Bafta.