| Andi2000 a întrebat:

Cum pot sterge contactele din agenda la telefonul Orange rono? Dau funda

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a sterge un contact din agenda telefonului, trebuie sa intri in Contacte, atingi tasta de meniu a telefonului (cele 3 puncte), selectezi "Stergere contacte", bifezi contactele care doresti sa fie sterse si atingi "Stergere contacte".

Cu prietenie,
Orange Helper

| Adminul000 a răspuns:

Deci nu stiu cum sa iti explic in scris iei telefonul in mana te duci la contacte dai pe un contact de al tau si apoi dai pe un buton de pe telefon cu 3 lini parca e in dreapta si iti apare acolo sa stergi sa modifici etc! Funda?

| Andi2000 explică:

Nu am botonul ala cu 3 lini ce fac?