| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

Cum reusesc sa activez iPhone 3G? am vrut sal restaurez cu iTunes si cand incerc sa il inregistrez imi arata un mesaj asa cum ca nu suporta cartela SIM si ca nu au setari pentru configurare, si imi ramane blocat la ecranul pentru apel de urgenta. Ce e de facut? mi-au spus sa scot cartela sa bag alta fara pin asa am facut dar tot acelasi lucru mil spune in itunes sa bag o alta cartela fara pin si am bagat 2 pana acum fara pin acum l-am restaurat inca de doua ori si tot la fel nu po sa deschid telefonul din cauza acelei cartele, i tuneusul nu duce pana la capat restaurarea fiindca imi zice de cartela chiar daca e schimbata telefonul se aprinde dar imi spune sa-l conectez la itunes

1 răspuns:
| Marwell a răspuns:

Din cate stiu eu sunt niste programe care le gasesti pe net, care iti activeaza iphone-ul, cauta si vei gasi