| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

Cum reusesc sa activez iPhone 4? am vrut sa-l restaurez cu iTunes si cand incerc sa il inregistrez imi spune sa introduc o cartela fara pin dar telefonul este codat si nu am cartela din tara respectiva. am incercat cu red snow dar reusesc deoarece imi spune missing keys.plist data for this build, oare nu descarc iPhone Firmware File bun?

Răspuns Câştigător
| Craciun_Flaviu_2000 a răspuns:

Faza cu redsnow e Astfel-daca ai ios 6.1.3 ai luat teapa trebuie sa astepti pana pe 10 septembrie...id de mess flaviu_2001 pentru detalii, ma rog.descarca ipsw-Ul care trebuie apoi deschizi ultima versiune de redsnow si baga ipsw-ul daga stii cum apoi faci jailbreak. jailbreakul activeaza iphonul apoi dupa ce merge totul du-te-n cydia si cauta ultrasnow.cu el e posibil sa iti mearga si pe alte cartele.

p.s. fa tot ce am zis fara cartela

| Dinu_Marian_1994 explică (pentru Craciun_Flaviu_2000):

Poti sa fii mai explicit te rog pas cu pas

1 răspuns: