| Cybertrust a întrebat:

Cum reusesc sa activez iPhone 3G? I-am reinstalat firmware-ul cu iTunes si cand incerc sa il inregistrez imi arata un mesaj asa cum ca nu suporta cartela SIM si ca nu au setari pentru configurare, si imi ramane blocat la ecranul pentru apel de urgenta. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu daca reusesti sal deblochezi anunta-ma si pe mine cum te rog

| Cybertrust explică (pentru Dinu_Marian_1994):

Uite, am urmat turorialul de aici si am reusit! ihelpcorner.com/hacktivateiphone