| Cristi_Munteanu_1975 a întrebat:

Cum sa deblochez cerculetele de la telefon Samsung? a umblat copilul si la blocat. va rog ajutati-ma. multumesc.

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Spune tipul telefonului, da detalii mai multe.

| dulgherunicu a răspuns:

Hard reset butonul start si cel din mijloc sau butonul start si alt buton depinde de model

| DJMikeGMC a răspuns:

1inchis 2; il pornesti cu toate tastele( de volum de acasa de pornire apasate) -galaxy mini2, pornesti cu tasta de acasa+ de pornire galaxy fiit, mini 1 si alltele. trebuie sa iti apara android system recovery. selectezi din tastele de volum mai jos pana la wipe data/ factory reset apesi tasta acasa pentru anter si dai mai jos printre multele de ''no'' e si un yoe alege-l pe ala, daca imi zici si modelul iti zic exact cum sa l pornesti. funda?