| Alomst a întrebat:

Cum sa dezactivez persoanele de pe Nokia lumia 520

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

La ce te referi? Vrei sa blochezi anumite persoane ca sa nu mai poata sa te apeleze sau...ce?
Fii mai explicita.
Daca la asta te referi, atunci intra la setari, alege filtru apel+SMS si activezi blocare apeluri. Apoi poti sa mergi la istoric apeluri sau la agenda si daca tii apasat pe numele unui contact apare un submeniu din care alegi blocare numar.
Asta e tot. Ca sa deblochezi te duci inapoi unde ti-am zis sa activezi si ai mai jos un buton- numere blocate. Intri acolo si deblochezi pe cine vrei.