| Smecher_Nuti_1999 a întrebat:

Cum scap/trec de contul de google la un Allview x2soul..nustiu ce modalitate sa mai fac..contu vechi nu mil amintesc e facut la repezeala multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai doua posibilitati:
1. Daca esti logat, intrii in setarile contului si iti pui e-mail, nr de telefon si parola nou. dupa dorinta.
2. Iesi din cont si-ti faci un cont nou, cu un numar de telefon nou.

| Samurai1234 a răspuns:

Poti da resetare la telefon si faci altul

| Smecher_Nuti_1999 explică (pentru Samurai1234):

I-am dat resetare inainte.dar nu pot trece de cont/imi cere sam a loghez cu un cont care a fost pe telefon