| BlackBriliant a întrebat:

Am o problema cu telefonul Allview x2soul. Stateam pe Youtube pe telefon, apoi am inchis telefonul, apoi peste vreo 5 minute incepe sa scoata un bazait continuu. Am incercat sa deschid telefonul, nu mergea. Nu se mai deschide telefonul.Ce e de facut? S-a stricat? Poate sa explodeze? Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste telefonul (din butonul de pornire/oprire.
Pune-l la incarcat sa se incarce complet.
Dupa incarcare porneste telefonul din nou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e de făcut? Sa arunci rebutul apoi sa cumperi Huawei. Allview este cel mai jalnic producător. Își mai are sediul și la mine în oraș ( Brașov). Mi-e rușine cu ei.

| Drsss a răspuns:

Pai e Allview, asta e toata chestia. Dacă nu se mai aprinde poti sa il bagi in wc si sa tragi apa