| AliinaSomerhalder a întrebat:

Cum se foloseste si ce face programul Clean Master pe telefon? Am un S4 in caz ca conteaza happy

Răspuns Câştigător
| Ion_Florin_1997 a răspuns:

Nu conteaza ce telefon ai aplicatia clean master am avut-o si eu.Cu ea cureti memoria ram a telefonului faci copii de rezerva la jocuri si alte aplicatii dar dupa ultimul update nu isi mai face treaba cum trebuie. Funda?

1 răspuns:
| AgavriloaeiAndrei99 a răspuns:

Clean master are rol de a curata aplicatiile, datele care ruleaza fara nici o intrebuintare. Poti face cu el dubluri ale aplicatiilor, jocurilor, etc.
Funda?