| anonim_4396 a întrebat:

Cum se reseteaza un Telefon mobil Samsung S5690 Galaxy Xcover cu memoria interna plina

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor, am rezolvat intre timp, este ok acum.
P.S. - Pt admin: Buna ziua, multumesc pentru raspunsuri, am o rugaminte insa..pe mine nu ma cheama Maryo_Lyonheart_1979, nu stiu cine mi a ales numele sau nickname-ul fara sa ma intrebe, va rog daca se poate..pt ca eu nu pot face asta in setari, sa mi schimbati numele sau nickname-ul in LIONHEART, iar la nume LIONHEART si prenume MARYO, acesta este numele meu de login peste tot..LIONHEART...daca nu vreti sau nu puteti, va rog sa mi stergeti contul si ma inregistrez personal, eu nu am ales acest nickname si nu ma reprezinta.Multumesc.

| iamSeBy a răspuns:

Ori ii dai din setari revenire la setarile din fabrica, ori ii dai din recoverymod factory reset happy

| AndyoO a răspuns:

Cred ca tutorialul asta te va ajuta : https://www.youtube.com/watch?v=KrgvnKTFhNQ