| Sorin_8158 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Samsung c3300k? Unde gasesc teme si jocuri pentru el?

23 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea dar are pe el nfs.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu telefon de asta si e foarte bun!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super deocamdata, il am de 2 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place dar nu gasesc teme pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare distractiv interesant si foarte fin.Ma joc in fiecare zi pe el si sincer imi place extraordinar de mult. Ascult muzica pe el si ma joc multe jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare super tare, dar asta caut si eu teme pentru Samsung c3300k. Daca gasesti sa ma anunti si pe mine te rog.

| LineGuide a răspuns:

Buna, zilele astea am primit si eu un telefon Smsung c3300k si mi se pare destul de tare!

Alte răspunsuri
| Mychael14 a răspuns:

Am si eu telefon din asta si mi se pare destul de tare unele jocuri pe site imi merg.

| soryn19 a răspuns:

Mi-a trimis un prieten jocuri pentru telefonul meu Samsung c3300k si merg, dar trebuie sa gasesti aplicatia in jat apoi o instalezi si merge.

Alte răspunsuri