| WeAreSmart a întrebat:

Daca am un activator pentru Avast si Avast gaseste un Trojan in acest activator, atunci chiar are un trojan sau Avast incearca sa opreasca activatorul? am scanat cu Malwarebytes si nu a gasit virusi in activator.

4 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Pai daca Malwarebytes nu a gasit inseamna ca nu sunt, mi-e mi se pare malwarabytes cu cleaner ce-i mai buni anti virusi big grin

| Ben00 a răspuns:

Ce-i ala activator pentru Avast? Avast este in varianta free de pe site-ul lor. Nu descarca av-uri de pe toate site-urile ca poti lua virus.

| Danzell a răspuns:

Nu e problema ca e antivirusul prost.
Antivirusul detecteaza ca virus orice activator, practic orice program care are ca scop modificarea ilegala a unor programe, care in mod normal ar merge daca ar fi fost achizitionate

| WeAreSmart explică (pentru Ben00):

Avasr Internet Security nu e gratis