| byPain a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Samsung Galaxy Chat B5330 sau Samsung Galaxy Y Pro B5510, ce ati alege? As vrea sa imi cumpar un telefon si cu tastatura qwerty dar si cu touchscreen in acelasi timp, si nu ma pot hotara intre aceste doua. As miza pe Samsung Galaxy Chat B5330, dar as vrea sa aud si alte pareri. Deocamdata am Samsung Galaxy Y GT-S5360, doar cu touchscreen. Ce parere aveti despre actualul meu telefon? happy

Răspuns Câştigător
| alexpuya88 a răspuns:

Eu as alege un Samsung galaxy s2 dar dintre cele doua cel mai bun este ch@t dupa parerea mea. Telefonul tau actual enu este cel mai posibil dar este bun
.

1 răspuns:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Pai e bun? telefonul actual?