| BezeaToxica a întrebat:

Daca bateria unui telefon se "strica" inseamna ca nu mai duce asa mult ca prima data nu? La un Allview X1 Soul Mini care are bateria in el, si in timp, te lasa bateria( nu mai tine asa mult), cum o poti scoate sa o inlocuiesti? Pe specificatii spune ca nu merge :[

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Din pacate nu cred ca mai poti face nimic doar daca nu exista suruburi ca si la iPhone pe care le poti desprinde altfel daca capacul este inlaturabil inseamna ca nu mai ai ce face decat sa il duci la un service sau sa iti schimbi telefonul.