| BezeaToxica a întrebat:

Telefoanele produse de Allview nu tin in timp? Adica daca cumpar un telefon de la ei gen X1 Soul mini, o sa tina in jur de 2 ani fara sa ai fac eu ceva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are garantie 2 ani, poate tine bine pentru ca nu e facut in China ci de romanii nostri.

| Miree a răspuns:

Telefonul Allview te ţine destul de mult. Eu îl am de 2 ani şi merge ca şi nou. Depinde şi de tine în ce condiţii îl păstrezi.

| Celentano1 a răspuns:

Eu zic ca Allview, e un telefon bun, am si eu unul si stiu ce vorbesc!