| codry223 a întrebat:

Daca eu folosesc internetul de la Orange, ei pot sa imi vada istoricul de pe telefon? Adica ce caut eu pe google de exemplu

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Se poate da, dar doar daca cer asta autorii cartelei sau parintii lor. Nu se baga ei neintrebati sa caute pe ce site-uri ai intrat tu.

| anonimg a răspuns:

Ei vad pe unde intrii tu pe internet si ce scrii pe google. La fel si adminii de pe TPU big grin
Cauta prin setarile browserului si sterge "cookies" si istoricul navigarii.