| Almássy a întrebat:

Buna am telefon Orange nivo si mi-am descarcat jocuri de pe google play care bineinteles au reclame. pot opri reclamele fara sa descarc nimic? adica daca opresc internetul? ...si daca da cum opresc internetul ca nu stiulaughing

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Exista posibilitatea sa apara reclame in timp ce rulezi o aplicatie, daca aplicatia a fost gratuita. Unele aplicatii au versiuni premium( platite) care nu mai afiseaza reclame in timpul rularii, dar iti recomand sa contactezi dezvoltatorul aplicatiei pentru a verifica evenutalele solutii.

Cu prietenie,
Orange Helper

| shannygelu a răspuns:

Sa fie telefonul rootat si sa pui adblock plus evident descarcat din alta parte decat google play ca ei l au scos

| ionut258 a răspuns:

Opresti wifi -ul sau pui telefonul pe mod avion, dar daca activezi modul avion nu te mai poate suna nimenilaughing

| Soryn2244 a răspuns:

Tragi bara de sus si stingi traficu de date apesi pe casuta aia unde scrie trafic de date sau poti opri reclamele contra cost da mai bine opresti traficu de date