| Cosmin3926 a întrebat:

Daca imi activez o oferta cu roaming pe Vodafone, internetul si minutele le pot folisi si in tara?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Fiecare pachet are un numar de minute in retea + alte retele + SMS + minute internationale + SMS internationale + minute roaming + pachet date national + pachet date in roaming.
Unele componente pot avea chiar si cantitate 0, daca nu sunt cuprinse.
La toate componentele trebuie sa ai mare grija sa nu-i depasesti cadrul, fiindca costurile suplimentare si necuprinse sunt mari!