| Lorenuta2000 a întrebat:

Daca introduc un numar de telefon in lista de respingere si respectivul ma suna, dupa ce apelul ii este respins imi mai apare ca am apel nepreluat de la el sau nu mai apare deloc? Intr-o seara am pus un numar la lista de respingere ( cel putin asta cred ca am facut) si in dimineata urmatoare aveam un apel nepreluat. Vreau sa stiu daca, chiar l-am introdus in lista sau nu.

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Da, apare ca apel nepreluat, dar este respins. Si eu am numere pe lista de respingere. Incearca sa ma sune, dar nu pot si de fiecare data apare ca au incercat sa ma sune.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica lista de respingere. Daca exista acel numar.Nu ai spus ce aplicatie ai(daca ai)cu acea lista de respingere.De obicei apare ca apel nepreluat.Ma refer la aplicatiile gen Blacklist pentru android.Asa am eu.Cu putinele detalii pe care le-ai dat nu te pot lamuri prea bine.

| KingTheKing a răspuns:

Pe android poti face o smecherie! Daca bagi pe cineva la respingere nu iti apare ca te-a sunat dar ca acel om respectiv te poate suna cu numar ascus si tu poti sa il ai si pe el la respingere si sa activezi optinea cu respingere automana necunoscute pe care o casesti la contacte-->setari!winking