| Jet006 a întrebat:

Daca mi-am uitat parola la telefon cum fac sa mi-o recuperez?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să mai afli acea parolă sad

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" din butoane ( sau cu cod ) - dacă se poate.
Dacă nu ştii cum se face "factory reset", atunci precizează EXACT ce model de telefon ai...

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Te conectezi cu email-ul si parola de la google.
Iti apare undeva acolo jos " Ati uitati modelul? " si dai acolo sau daca ti-ai pus pin de rezerva il scrii pe ala.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Google dai acolo si pui o parola noua unde este forggout passowrd si gata.

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu poti vface nimic in afara de a-l face sa revina la setarile din fabrica.

[poti descarca pozele in calculator (cred)]