| komy133 a întrebat:

Daca mi s-a spart iphone 4 doar display mai il pot repara funda

Răspuns Câştigător
| totiptuunu a răspuns:

Il poti repara undeva la un service gsm. Chiar eu mi-am reparat 4`sul si i-am schimbat fata cu spatele cu tot cu touch inclusiv ecran si ma ajuns 300 de lei.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Damdar nu e valabila garantia.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Da.ii poti schimba display-ul la un service happy

| WolfSRain a răspuns:

Da il poti repara dar din nefericire nu este asa ieftin displayul.
totiptuunu nu stiu ce chinezarie de siplay ai luat tu dar sa stii ca e in jur de 1000 de lei un display la iphone 4.

| tudoseionut96 a răspuns:

Cam intre 145 si 160 lei