| Daiathehentailolineko a întrebat:

Daca telefonul e suspendat pentru neplata si blocat pentru ca a fost furat, se poate face alt abonament, dar pe acelasi numar de telefon?

3 răspunsuri:
| Rax a răspuns:

Pentru neplata e suspendat abonamentul si nu telefonul, blocat nu cred ca mai poate fi odata ce e suspendat deja, nu? intii trebuie achitat toate datoriile, apoi ti l poate deschide sau inlocui.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate face nici un fel de abonament, pe nici un număr, până NU achiţi TOATE datoriile către operatorul de telefonie mobilă!

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se mai poate pe vechiul numar. Dar poti face pe alt numar de telefon.