| 19adrian19 a întrebat:

Am un abonament la Orange cun doua numere de telefon! Daca un numar ramane in urma cu plata si este suspendat, il suspenda si pe celalalt care are toate facturile la zi?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Suspenda doar numarul pe care ai ramas in urma cu plata, daca pe celelalte numere de telefon esti cu platile la zi nu se ating de ele. Sper ca te-am ajutat, funda? happy

| 19adrian19 explică (pentru BJK1903):

Sper si eu la chestia asta, mesi mult!winking

| BJK1903 a răspuns (pentru 19adrian19):

Nu ai pentru ce happy

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti raspundem noi.
Neplata intregii facturi in termenul stabilit in contract va duce la suspendarea tuturor abonamentelor tale Orange, pana la plata integrala a sumei restante.
O zi buna,
Orange helper