| DanielVălean a întrebat:

Daca vreau sa imi resetez telefonul pot sa imi pastrez unele lucruri din el? Cum ar fi aplicatii.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iuliana_Mihai_1994 a răspuns:

Nu, nu poti sa mai pastrezi nimic deoarece cand ti-l resetezi pierzi tot ce ai avut pe el si nu le mai poti salva...

| Marian_Costin_Matei_1993 a răspuns:

Mai poti incerca cu titanium Backup si pastrezi tot si setari etc...

| DanielVălean explică (pentru remus1007):

Dar nu am card. Toate sunt in memoria telefonului. Nicio sansa, nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexElektro1987 a răspuns:

Aplicatii poti sa pastrezi, dar datele din ele o sa se piarda. Ca sa poti sa le pastrezi, intri la setari, la contul tau Google, dupa care dai backup si il resetezi.