| andreiiutu a întrebat:

Dau funda! Am un Samsung Galaxy S2 de cam o spatamana si aseara l-am lasat la incarcat toata noaptea (pentru prima data cand il las asa mult) si de dimineata cand l-am scos capatul incarcatorului era putin negru (ars) si tel imi dadea din 10 in 10 sec mesaje cu "incararea a fost oprita, tensiune prea mare" asa ca i-am dat un restart si (la al 3 lea) s-a deschis dar de atunci bateria e blocata pe 100% (am tinut lanterna deschisa 5 min). Inca merge bagat la incarcat. Ce sa fac! Daca stiti fara sa il duc la reparat. Help!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pai altceva decat sa te duci cu el la garantie, sau la reparat(GSM) daca nu mai ai garantie, altceva nu ai ce face, e o problema ori la telefon ori la incarcator.Succes!