| ionelaella30 a întrebat:

Din luna decembrie am un telefon Samsung Galaxy Ace. Pana acum nu mi-a facut probleme. Aseara am ramas fara baterie, l-am pus la incarcat si a stat toata noaptea. Dimineata cand l-am scos l-am aprins si nu era incarcat deloc. Prima data am crezut ca e din cauza incarcatorului, dar am folosit alt incarcator si la fel, nu se incarca. Asta inseamna ca s-a intamplat ceva cu telefonul. Ce poate sa aiba? Din ce cauza? Se mai poate repara? Cat ar costa sa-l repar? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mi-e mi-au cerut doua milioane!

| GabitzaGaby a răspuns:

Buna,eu am Samsung Galaxy Ace Duos. nu sunt diferente mari intre ele doar ca al meu nu are blitz si are 2 cartele. Am patit si eu la fel si am schimbat bateria luna asta al meu a facut un an de cand il am si am schimbat bateria acu 3 luni si e chiar foarte buna am cumparat-o de pe net... Doar ca la mine au fost si niste complicatii doarece bateria cea veche aproape ca s-a ars fiindca am vazut ca nu incarca si l-am bagat si a doua zi ceea ce nu trebuia. Eu iti recomand sa schimbi bateria happy Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| AndreiAndrei32 a răspuns:

Du-l la Service GSM, posibil problema la mufa.Ti-o poate schimba daca e stricata.