| Myssteriusthanlife a întrebat:

Dau funda ce parere aveti despre Nokia n97 mini happy

3 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai este foarte bu npentru socializare online are o camera de 5 mpx, touch rezistiv de 16m culori, are memorie interna de 8 gb care este peste asteptarii plus cei 128 rami si procesor de 430 mhz.In principiu este un telefon foarte bun, facut pentru socializare cu o memorie interna mai mult ca suficienta.In plus are si simbyan os v9, 4 care il face un smartphone foarte bun. Daca vrei opinia me-a eu zic ca este un telefon foarte bun cum am tot repetat perfect pentru socializare, internet si alte functii si foarte accesibil.

| alexxp26 a răspuns:

Este un telefon extraordinar pentru poze, internet, muzica.Este important sa fie si made in finlanda.Pot spune asta pentru ca il am personal.

| Narcis2007 a răspuns:

E foarte bun doar daca vei scrie foarte mult