| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Nokia N97 mini. ce parere aveti despre acest telefon? merita?

5 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Nu prea. La banii aia are procesor prea slab, memorie prea putina si nici cine stie ce aplicatii pentru ca foloseste Symbian, un sistem de operare antic laughing. La banii aia iti poti lua ceva pe android mult mai "dragut".

| ralu8 a răspuns (pentru ganton):

Sau Samsung i5510 Galaxy 551? nu vreau neaparat Nokia. as vrea sa ma incadrez cam in 1000 de lei happy

| ganton a răspuns:

Samsungu' ala e f. bun. Ia-l

| sebastian1999 a răspuns:

Da; zic ca merita

| amaliaalessa a răspuns:

Buna ralu. Daca doresti N97 mini eu il vand pe al meu, e pe culoarea garnet si este foarte frumos! A aparut in 2009 si eu l-am cumparat vara trecuta si am fost super multumita de el pana acum, chiar e foarte util si simpatic. Dar acum vreau sa il vand deoarece am primit altceva. daca esti interesata lasa-mi id-ul sau mailul tau si discutam. PUP