| emrys369 a întrebat:

Dc imi merg aplicatiile greu pe android? exista cut the rope si pentru windows mobile?

7 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Iti merg aplicatiile greu pentru ca e vechi telefonul si nu are un procesor calumea. Da este pentru windows phone, http://www.windowsphone.com/......7d04f6a38.

| Vlad5631 a răspuns:

Pentru ca depinde ce procesor, placa grafica si cata memorie ram are deviceul cu android pe care il ai si cred ca exista cut the rope pentru windows mobile.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de ce telefon cu Android ai ( de performanţele tehnice ale acestuia ), de tipul aplicaţiei, de unde ai instalat aplicaţia respectivă, dacă ai antivirus instalat pe telefon, etc.

DA, există "Cut the rope" pentru Windows phone - vezi linkul :
http://www.windowsphone.com/......e32e44c068

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Ce telefon ai?

| emrys369 explică (pentru MaxKiller911):

Htc touch hd

| Danzell a răspuns:

Trebuie sa mai inchizi din aplicatii. prea multe aplicatii pornite iti mananca si procesorul si bateria. intra in setari - Aplicatii si forteaza inchiderea aplicatiilor instalate de tine

| MaxKiller911 a răspuns (pentru emrys369):

Pai ar mai trebui sa mai inchizi din aplicatii sau sa mai stergi din ele pentru ca iti iau din memorie RAM a telefonului.
Posibil sa fi luat si vreun virus... sau este pur si simplu telefonul in sine care se misca greu pentru ca nu prea este performant...