| Victorious a întrebat:

Care e mai bun, Android sau Windows Mobile

Răspuns Câştigător
| dannytama a răspuns:

Dintre acestea doua Android este cel mai bun deoarece este mult mai exploatat decat windows mobile, adica o sa gasesti cam de 10 ori mai multe aplicatii pe android decat pe windows mobile. Cat despre performanta este foarte discutabil dar androidul e mai bun deoarece iti da voie sa iti personalizezi telefonul in mult mai multe feluri diferit fiind de windows mobile.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Android iti ia energia (curent) mult celalalt nu stiu da e bun

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dupa parerea mea android este mai bun deoarece daca vrei sa te joci in magazinul de la windows mobile jocurile populare in ziua de azi sunt demo

| iustyn1992 a răspuns:

Androidul e mai simplu si mai usor de umblatnu cu el. windowsul e mai sofisticat si gasesti f greu aplicatiile care le gasesti p android