| JusTPauL a întrebat:

De 2 săptămâni îmi merge ludo în reluare, dar am observat ca dacă am telefonul la încărcat merge bine.
Eu folosesc un încărcător comandat de pe ebay, de 2 luni. Are mufa băgată merge în telefon și când se atinge cu cablu se încarcă, are un magnet care îl tine.
Din cauza încărcătorului se poate sa se fi stricat bateria sau ceva la telefon?

1 răspuns:
| AleXMihai696 a răspuns:

Depinde acum, ce fel de telefon folosesti, incarcatorul este puternic?