| byby1992 a întrebat:

De aseara mi-am lasat telefonul la incarcat. Cand m-am pus la somn avea 78 la suta si la fel are si in momentul de fata. In tot timpul asta a stat la incarcat, arata ca se incarca dar tot 78. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa-l restartezi. Daca face la fel inseamna ca are probleme si trebuie dus la reparat.

| AlexDFY a răspuns:

Incearca sa misti mufa incarcatorului care intra in telefon, tine-o mai sus sau ceva de genu.

| FanLenovo a răspuns:

Posibila problema de la cipul bateriei.

Iti sugerez sa nu mai conectezi incarcatorul la telefon pana nu remediezi aceasta problema.
O posibila defectiune a cipului poate duce la electrocutarea utilizatorului pe timpul incarcarii.

Succes.