| Marya_Anna_1998_fl4A a întrebat:

Am Microsoft Nokia lumia 435! Si nu mai incarca! Lam bagat aseara la incarcat aveam 30 la suta! Si acum cand mam trz s-a incarcat decat pana la 70 la suta! Am scos incarcatorul si l-am bagat iar si imi arata 50 la suta! Poate sa fie si de la modul de economisire baterie ca e l-am lasat activat mereu! Ce sa fac!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i un restart. Daca nu merge dai factory reset.
https://www.youtube.com/watch?v=EXWoeADX8Qk

| Crouky a răspuns:

Posibil sa fie o problema la incarcatorul tau, incearca cu altul si vezi poate se remediaza problema.