| Jameson a întrebat:

De cand am eu telefon sunt pe Vodafone si nici nu am sa renunt la Vodafone vreodata. Mi se par destul de bune ofertele lor mai ales la minutele nationale/internatioanale. Doresc sa mai imi iau o cartela dar nu stiu ce. Ce imi recomandati tinand cont de minutele nationale si internationale.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi oferta de cartele ( şi îţi alegi ce-ţi place de ) la linkul oficial :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ții cont de nevoile tale de comunicare, nu trebuie să ne întrebi pe noi.
Pa, pa.