| Al3xbC a întrebat:

Am cartela cosmote si mai vreau sa imi pun o cartela dar nu stiu in ce retea(Orange sau Vodafone)in lista numarul celor care au Vodafone e acelasi cu cei care au Orange(de asta si dilema). intrebari:care e mai bun Orange sau Vodafone? pe mine ma intereseaza ofertele,minute nationale, si care ofera un semnal mai bun.

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Am Cosmote acum, dar am avut şi Vodafone şi Orange, dar mai mult mi-a plăcut Vodafone.
Sunt mai multe persoane pe Vodafone şi mai multe beneficii (minute etc), părerea mea.
Eu aşa alege Vodafone.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ambele rețele au zone fără acoperire. Aș alege totuși o cartelă de la RCS-RDS. Au cele mai bune tarife.

| Dzeko7 a răspuns:

Pai daca te intereseaza ofertele cu minute nationale baga-te pe Orange.