| vladvlad23 a întrebat:

Minutele nationale sunt in toate retelele si internationale in alte tari? Daca nu, atunci cum?

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Depinde de abonament nu cum te mint astia p-aici... National = tara in care stai (in cazul asta unde e facut abonamentul)

| girlove206 a răspuns:

Dap asa este

cele internationale sunt doar in anumite tari nu in toate nu stiu nici eu sg in ce tari dar te poti uita in carticik aceea de la cartela sigur iti arata acolo

| princessmaya a răspuns:

In Orange minutele nationale sunt pentru celelalte retele fixe sau mobile si in strainatate pentru fix...dar nu in toate tarile

| NoobOrPro a răspuns:

Cele nationale sunt in toate retelele, cele internationale sunt pentru. toate retelele din alte tari (dar si cele din Romania, cred)