| ganjatime a întrebat:

De curand am loat iPhone 3Gs! Am ramas fara baterie pana s-a stinswhistling! bun l-am cuplat la incarcator dar nu ramane acel fulger constant in paralel imi mai arata sa bag incarcatorul pentru a incarca! dar asta doar daca este in priza! daca nu este nu se aprinde delocsad! precizez ca l-am bagat in orice priza a casei si este foarte zlab incarcatorul in unele prize(prelungitoare)! ce sa fac dc arata asa si nu ramane constant fulgerul acela FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| KompliKat a răspuns:

Probabil ca nu face contact decat daca sta intr-o pozitie anume cu incarcatorul si vezi incearca sa bagi in priza si sa il lasi in pozitia in care iti arata ca incarca de la un timp asa imi arata si mie dar il pun in pozitia in care spune ca incarca si merge si nu am treaba daca nu merge nu stiu probabil este o problema cu bateria sau incarcatorul