| mihaicanangiu a întrebat:

Am si eu o problema la iPhone 4s cand il bag la incarcat imi arata fulgerul sus la baterie dar nu se incarca deloc... am incarcator nou... cand iau alt incarcator de la alt iphone se incarca fara probleme pot sa rezolv problema fara sa cumpar incarcator original?

Răspuns Câştigător
| XxTheStarxX a răspuns:

Du-te la o firma care vinde incarcatoare si intreaba-l pe vanzator daca are incarcator iPhone 4 s. Sa zicem ca are, ii spui omului de acolo sa ti-l dea sa il probezi. daca merge ai rezolvat.dar sigur ii stricat deoarece si eu am patit-o(funda?).
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Cred ca alta cale nu exista decat sa cumperi un incarcator de iPhone 4S pentru ca cel pe care-l ai nu cred ca face contact bine...