| MaRyAn6102 a întrebat:

De unde pot cumpara folie protectie SAMSUNG GALAXY MINI 2, transport gratuit? DAU FUND!

Răspuns Câştigător
| Stefanuk a răspuns:

De pe TOCMAI.RO sau OCAZII incearca si ai sa vezii daca as sti mai multe site-uri ti-as zice sincer...E imposibil sa nu gasesti pe tocmai.ro

6 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Nu la categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝.
Nu trebuie să postezi în această.
Ţi se poate suspenda contul.
Acum am să îţi mut eu întrebarea în categoria potrivită, să nu mai postezi aici dacă întrebarea ta nu e legată de ˝ Dragoste şi Sex ˝.

| Nelamuritul a răspuns:

Ocazii sau tocmai.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare - vezi linkul :
http://www.google.ro/......http?/

Toate cele bune.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Larisssaa):

Tu crezi că oricine poate muta o întrebare, aşa după cum îl "taie capul"?

| DJMikeGMC a răspuns:

De ce sa te complici( si eu am mini2) ecranull e facut asa bine ca daca pui scotch pe el dala transparent si dupa o luna tot nu lasa urme la desfacere, nici cea mai mica urma! asa ca cu 6 lei te ai aranjat pe un an

| MaRyAn6102 explică:

Ok,Ok, nu mai postez intrebari la categorii diferite, dar asta e cea mai populata happy big grin!