| sarforx a întrebat:

Deci sa incep cu inceput, am un telefon Allview x1 extreme si am praf in difuzor, cand ma uit pe youtube sau ascult o muzica nu se aude deloc bine, adica foarte incet, am incercat sa indepartez cu un ac dar nu am reusit, gaurelele sunt foarte mici, cum pot sa imi curat difuzoru?

1 răspuns:
| MiddyMo a răspuns:

Daca e in garantie nu iti sugerez sa umbli tu la el. Daca nu e in garantie, ai putea indeparta tu capacul spate si fata. Sa ai grija, e posibil sa aiba suruburi. Bafta happy